Dětské centrum Ptáčkov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské centrum Ptáčkov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ptáčkov jsme od začátku vymýšleli a budovali tak, aby vzniklo místo, kam bychom chtěli vodit i svoje děti a děti svých blízkých. Inspirovali jsme se nejlepšími nápady ze škol, školek i dětských center v zahraničí, hledali pomoc a radu u rodičů v našem okolí. ​ Jak a na co jsme si sami hráli jako malí? Na obchod, na domácnost, na nemocnici, vyráběli jsme ze všeho možného, stavěli bunkry, a domečky, milovali stavebnice... Rádi jsme do hry zapojili rodiče nebo kamarády a těšili se na místa, kde nás bude co nejvíc. Jako rodiče chceme pro své děti aktivní zábavu, rozvíjení jejich dovedností i sociálních vazeb a neodkládáme je k tabletu, počítači, nebo televizi. Zároveň potřebujem i čas pro sebe, na odpočinek, práci, nebo prostě vyrazit do kina nebo se pořádně prospat :-) A právě takový jsme se snažili Ptáčkov udělat. Od dětí pro děti, od rodičů pro rodiče. Posuďte sami jak se nám to povedlo.

> Otevírací doba

PO-PÁ: 9:00-19:00
SO, NE 10:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Stodůlky
Ulice: V Hůrkách 2145
Telefon: 725 523 379
E-mail: [email protected]

> Komentáře