Co dokáže vášeň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Co dokáže vášeň

Foto: VČM

> Termín

29.11.2018-25.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Výukový program ve výstavě Vášeň, čas a sklo představí nádherné, plně funkční stolní i nástěnné hodiny z 2. poloviny 18. století až konce 19. století a skleněné plastiky z optického skla, které se pro jednoho člověka staly vášní. Ve výstavě se setkává cit pro krásu řemesla minulosti se současným světem moderního umění. Ukázky uměleckého skla jsou jako fascinující krystaly, ožívající světlem do tajemné nádhery, kterou žáci budou obdivovat a užívat si proměnlivou hru lomů a odrazů. Během programu děti zjistí, co vše mohou mít jako svůj koníček, jak lze využít volný čas, spojit trpělivou ruční práci se znalostí historie a různých uměleckých směrů. Dozvědí se, jak se čas měřil dříve, když ještě nebyly hodiny, jaké typy hodin postupně vznikaly a kdy začaly být pro člověka dnešní doby nejdůležitější. Žákům také odhalíme postup výroby uměleckých sklářských předmětů. Vhodné v různých modifikacích pro 2. - 9. ročník ZŠ, vzdělávací oblasti Člověk a svět práce, Umění a kultura (vzdělávací obor Výtvarná výchova).

> Otevírací doba

na objednání

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Zámek 2 (VČM)
E-mail: [email protected]

> Komentáře