Cukrárna a bistro Sweetlife Vinohrady | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cukrárna a bistro Sweetlife Vinohrady

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Sweet Life je malá rodinná pekárna, jejíž historie a pracovní zkušenosti vedou jak do tradiční české kuchyně, tak zahrnují pracovní zkušenosti ze zahraničí. Zakládáme si na čerstvosti potravin, poctivosti při výrobě a zachování originálních receptur. Naše výrobky jsou bez chemických a přídavných látek, které prodlužují trvanlivost potravin a případně ovlivňují jejich chuť. Denně pečeme čerstvé zboží a také vám ho můžeme doručit. Vzhledem k tomu, že některé dorty potřebují na přípravu déle, než jeden den, objednávejte, prosím, alespoň dva dny předem. V případě, že máte speciální přání nebo si přejete dort podle vašeho nápadu, kontaktujte nás alespoň 5 dní předem. Více informací o speciálních dortech naleznete v sekci "Narozeninové a slavnostní dorty". Objednávat u nás můžete emailem, telefonicky na čísle +420 603 828 847 nebo přes facebook. Pořádáte oslavu narozenin pro vaše děti a potřebujete zajistit nejen dort, ale uspořádat celou akci? Spolupracujeme se společností Goldlife Services - www.goldlife.cz, která pro vaše děti oslavu uspořádá.Nevíte, kde uspořádat oslavu pro svá dítka? Nechce se vám organizovat oslavu u vás doma a následně si užít ten pravý úklid? ;) Nabízíme vám ideální prostor v centru Prahy. Dětský koutek je oddělený od ostatních prostor kavárny, budete tedy mít své soukromí. Níže naleznete standardní nabídku občerstvení a programu, kterou vždy můžeme přizpůsobit vašim přáním. Při objednání občerstvení v minimální hodnotě 1.500,- (mimo narozeninového dortu) vám první dvě hodiny neúčtujeme žádný poplatek za pronájem prostoru. Každá další započatá hodina je účtována za 600,-/hod (případně dle dohody).

> Otevírací doba

PO-PÁ: 9:00 - 20:00
SO + NE: 9:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3
Ulice: Vinohrady, U Vodárny 6
Telefon: +420 739 264 599
E-mail: [email protected]

> Komentáře