Jarní prázdniny a exkurze na letišti Václava Havla | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarní prázdniny a exkurze na letišti Václava Havla

Foto: Denisa Hejtmánková

> Termín

1.2.2020 - 15.3.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Letiště Praha připravilo na jarní prázdniny všech oblastí ČR exkurze na každý den. A to v době, kdy je v Praze největší dopravní letadlo na světe Airbus A380 společnosti Emirates. Pořádáme také speciální exkurze "pro rodiče s malými dětmi" (mladší než 3 roky), které jsou v trvání 1,5 hod. Letiště Praha připravilo na všechny termíny jarních prázdnin exkurze po celé 2 týdny, nejen o víkendech. Stačí se přihlásit na webových stránkách. Přijet a zaparkovat na placeném parkovišti před terminálem nebo přijet MHD na zastávku Termnál 3. Přejít do Terminálu 3, přihlásit se a zakoupit vstupenky v obchodě. Poté už s průvodcem projdete nezbytnou bezpečnostní kontrolou, dále nastoupíte do vyhřátého autobusu a strávíte přijemné 2 hodiny na letišti. Naši průvodci vám vysvětlí co vše je nutné udělat s letadlem po přistání i před startem, seznámí vás s technikou, s odbavením cestujících a dalšími zajímavostmi leteckého provozu. Možná uvidíte i odmrazování letadel před startem s cestujícími na palubě. Airbus A380 je dvoupatrový širokotrupý letoun vyráběný evropskou společností Airbus S.A.S., je největším dopravním letadlem světa. Emirates (arabsky طيران الإمارات) jsou státní leteckou společností Spojených arabských emirátů založená v roce 1985. Jejím domovským letištěm je mezinárodní letiště v Dubaji, je to největší letecká společnost podle počtu přepravených pasažérů za rok na světě (2016). V souvislosti s letním letovým řádem se upravují časy příletu a odletu Airbusu A380 společnosti Emirates. Exkurze jsou také v rezervacích označeny A380. Na všech exkurzích je možné fotografovat z autobusu nebo z nového venkovního prostoru v blízkosti RWY 06/24. Pokud vám stačí pohled na letadlo z dálky, můžete využít jednu z pozorovatelen u letiště - k dispozici jsou vyhlídkové valy u obce Kněževes a Hostivice nebo vyhlídkové terasy přímo na letišti v Terminálech 1 a 2.

> Otevírací doba

15:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Jana Kašpara 1073/25
Telefon: 220111288
E-mail: [email protected]

> Komentáře