BeachCamp Nová Role | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

BeachCamp Nová Role

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

BeachCamp Nová Role se nachází v Nové Roli, 45 km od Mariánských Lázní. Jedná se o celoroční ubytovací zařízení. V pěti chatách disponuje deseti apartmány o celkové kapacitě 40 lůžek. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vybavení apartmánů: - samostatné pokoje, v každém dvě lůžka (a v každém pokoji možnost jedné přistýlky) - kuchyňka s vybavení pro přípravu teplých pokrmů i stolovaní - jídelní koutek - koupelna se sprchovým koutem a toaletou Další možnosti ubytování Karavany V BeachCampu můžete zaparkovat také s Váším karavanem, v oploceném a osvětleném areálu jsou parkovací místa s elektrickými přípojkami. Stanování Pokud jste příznivci spaní pod širákem, můžete v oploceném areálu BeachCampu rozbít i stan. Sprchy a toalety pro posádky karavanů a stanaře Hygienické zázemí pro návštěvníky ubytované v karavanech nebo stanech je samozřejmostí. Společné sprchy a toalety jsou přístupné v hlavní budově, žetony do sprch zakoupíte u správce kempu.

> Otevírací doba

celoroční provoz

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Nová Role
Ulice: Chodovská 306
Telefon: +420 778 701 516

> Komentáře