Ráj poníků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ráj poníků

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme rodinka, která si vzala do opatrování pět poníků a staráme se, aby jim u nás nic nechybělo. Nejstarší kobylka je Barunka (19 let), další v pořadí je Katy(16 let) - nová kobylka, která k nám přibyla po nešťastném úmrtí naší milované Johanky, po ní následuje nejmenší Mája (14 let). Pak už máme jen dva kluky - valášky. Jmenují se Apač (13 let) a Hasík (8 let). A teď malá oprava - máme tři kluky. 21. května se narodil kobylce Katy hřebeček Samuel. Je to roztomilý ryzáček. Protože mají naši malí koníci spousty energie, tak jsme jim vymysleli několik aktivit, které jim pomohou vybít jejich temperament a lidičkám slouží pro potěšení a zábavu. Nabízíme spoustu zajímavých aktivit. Můžeme s koníky přijet do mateřských školek na dopolední program.Vozíme dětí na různých akcích, na které si nás objednali firmy nebo jiné instituce. Můžeme přijet na oslavu narozenin. Od září 2014 u nás vznikl Pony klub(celoroční kroužek/kromě hlavních prázdnin). Také je možné si u nás objednat projížďku kolem Rokytky (30 min. i více). V létě pořádáme příměstské tábory.

> Otevírací doba

Dle wwebu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Hloubětín
Ulice: U Elektry 82
Telefon: 736254403
E-mail: [email protected]

> Komentáře