Surf Arena - Dětský klub: Kurz Mladý surfař | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Surf Arena - Dětský klub: Kurz Mladý surfař

> Termín

23.1.2019 - 29.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

DĚTSKÝ KLUB ZIMA 2019 Dětský klub: kurz Mladý surfař Vodní hry, bodyboarding a indoor surfing Věková hranice: 6 – 14 let Délka lekce: 90 minut (60 minut surfování a 30 minut rozcvička a převlékání) Délka kurzu: 10 lekcí/10 týdnů První lekce: středa 23.1.2019 nebo pátek 25. 1. 2019 Počet dětí v kuru: max. 8 Cena kurzu: 9 500 Kč (950 Kč/lekce) Cena jednotlivé lekce: 1 100 Kč/lekce Popis: Dětský klub Mladý surfař je nevšední a zároveň zábavná aktivita pro všechny děti bez rozdílu. Pro účast na kurzu vůbec není potřeba mít předchozí zkušenosti se surfingem, nebo s jakýmkoliv jiným boardovým sportem. Veškerá aktivita vždy probíhá s pomocí zkušeného instruktora. Stačí pouze chuť a nadšení se bavit a zkoušet nové věci a hry. Cíle kurzu: Cílem tohoto kurzu je děti motivovat a povzbuzovat. Dbáme na individuální pohybový rozvoj dětí a uvědomujeme si, že každé dítě je výjimečné v jiné oblasti. Snažíme se vytvořit emočně bezpečné prostředí, ve kterém se děti cítí být samy sebou. Klademe důraz na komunitu a přátelské nesoutěživé prostředí, které cílí na kooperaci v rámci celé skupiny. Vždyť jde především o to, aby se děti do kurzu těšily nejen na surfování, ale i na své kamarády. Během všech aktivit kurzu dochází k přirozenému pohybovému rozvoji dítěte, a to především v oblasti hlubokého stabilizačního systému, obratnosti, síly, koordinace pohybů a rozvoji hrubé motoriky. Dítě je zároveň během kurzu vedeno k samostatnosti, k zdravému sebevědomí a pozitivnímu vztahu k ostatním dětem. Průběh lekce: - Rozcvička na suchu - Bodyboarding – ježdění na břiše nebo v sedě - Rozličné aktivity s bodyboardem – postupné ovládnutí základních manévrů za pomoci instruktorů - Společné vodní hry - Indoor surfing – postupné ovládnutí základních manévrů vždy s pomocí instruktora Jak se do kurzů přihlásit: Do vybraného kurzu se můžete přihlásit na email [email protected] a do jednotlivé lekce rezervovat telefonicky na tel. čísle: 725 927 408 nebo 725 927 410. Těšíme se na Vás! SA Team

> Otevírací doba

středa nebo pátek 18:00 - 19:00 (příchod 17:45 a odchod cca 19:15)

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Letňany
Ulice: Tupolevova 772
Telefon: +420 725 927 410
E-mail: [email protected]

> Komentáře