Naučná stezka – Po stopách opatů a rabínů | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka – Po stopách opatů a rabínů

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Třebíčské památky UNESCO propojuje naučná stezka „Po stopách opatů a rabínů“, která vám poodhalí něco ze života obou náboženských komunit, které po staletí v Třebíči žily v těsném sousedství. Seznámí vás s nejzajímavějšími místy, historií židovských domů, židovskými synagogami i křesťanskou bazilikou. Vraťte se s námi v čase a vydejte se napříč staletími objevovat krásy Třebíče. Vydejte se po naučné stezce, sbírejte razítka a získejte odměnu! Na každého, kdo nasbírá tři razítka, čeká na posledním zastavení malé překvapení. Brožurku ke stezce Po stopách opatů a rabínů můžete zakoupit na třech třebíčských turistických informačních centrech za 10 Kč. Cestou po stezce uvidíte tato zajímavá místa: Karlovo náměstí, Zadní synagogu, Dům Seligmanna Bauera, chudobinec, židovský hřbitov, zámek, Baziliku sv. Prokopa, Koplův dům, Přední synagogu, dům rabína, obecní dům, radnici, dům Samuela Ryšavého…

> Otevírací doba

dle otevírací doby TIC

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Třebíč
Ulice: TIC Národní dům, Karlovo nám. 47

> Komentáře