Muzeum hraček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Muzeum hraček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Přemýšlíte, kam ještě na výlet v Lednici? Muzeum hraček se nachází v původním rodinném domě historického centra Lednice. Expozice Vám dá nahlédnout do historie hraček - do té dávné, i do té nedávné. Seznámíte se s vývojem hraček i hračkářských materiálů a s nejznámějšími hračkářskými firmami a osobnostmi minulých dvou století. Kromě té trochy vzdělání si ale také hodně zavzpomínáte a poznáte spoustu zajímavých osobních příběhů. Schválně, která hračka byla v dětství ta Vaše nejoblíbenější? Expozice je rozdělena do několika částí, v nichž si můžete prohlédnout hračky přibližně z let 1860-1989. Náš úplně nejstarší exponát jsou puzzle z roku 1790. Dále Vám ukážeme laternu magiku z roku 1890, plyšové medvídky z 20. let a z té modernější doby například první panenky Barbie z let 60., sbírku angličáků Matchbox, nebo hračky z filmu Toy Story. Na své si zkrátka přijdou jak milovníci dob první republiky a starších, tak obdivovatelé retra, či školy, pro které nabízíme edukační programy. Muzeum hraček Lednice prezentuje sbírku zapálené rodiny sběratelů. Když budete mít štěstí, rádi vás osobně nostalgickým zážitkem provedeme.

> Otevírací doba

duben + květen + červen + září + říjen Denně 10:00 - 17:00
červenec + srpen Denně 9:00 - 19:00
V listopadu 2018 otevřeno o víkendech v čase 10:00 - 17:00.

Otevírací doba je platná i pro všechny svátky.

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Lednice
Ulice: Pekařská 13
Telefon: 736 434 406
E-mail: [email protected]

> Komentáře