Bohemian Cottage | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bohemian Cottage

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Cottage je víc než jen penzion. Od původní myšlenky k realizaci posledního klíče u dveří věříme v srdečné naplnění naší vize: vytvořit místo, které svou jedinečnou atmosférou bude příležitostí k odpočinku, k obnově sil, vzniku nových dobrých myšlenek a propletení s okolní překrásnou krajinou, která se vlní a proměňuje stejně jako náš vnitřní svět. Toto je naše vlastní zkušenost a zážitek s Místem, na které vás zveme. Věříme, že příroda ovlivňuje nás a naše vnitřní nastavení skrze světlo, krajinu a nekonečné množství barev a vůní. Relaxace v přírodě je styl, který u nás zažijete. Oblíbili jsme si horkou lázeň v koupacím sudu max.pro 6 osob (hottube). Celý rok nabízíme studené osvěžení v přírodním jezírku , koupací vanu (hottube) a finskou saunu pro 6 osob v samostatné velké relaxační zóně. Nejlepší relaxací je však zpěv ptáků a pohled do krajiny, který je z jakéhokoliv okna či terasy na Bohemian Cottage doslova famózní! Máte chuť na kolo a nevzali jste si své? Chcete vyzkoušet e-kolo, sněžnice, brusle? Půjčujeme: cyklistická kola, elektrokola, inline brusle, běžky, sněžnice, koloběžky, cyklistické vozíky, sedačky za kola a další vybavení. Nabízíme babiččiny snídaňové košíky, které vám s láskou připraví naše skutečná babička. Pro skupinové akce zajišťujeme vegetariánský catering od profesionálů.

> Otevírací doba

Po-Ne 8-20

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Krásná Lípa
Ulice: Kamenná Horka 15
Telefon: 736 224 222
E-mail: [email protected]

> Komentáře