CVAK Centrum pro vzdělávání a kulturu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

CVAK Centrum pro vzdělávání a kulturu

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Z nevyhovující a zastaralé budovy bývalého kulturního domu, došlo díky projektu „Aktivní mládež bez hranic“ v rámci Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko, k vybudování místa, které slouží k vzájemnému setkávání nejen s německými partnery. Došlo ke vzniku centra, které si klade za cíl rozvíjet společenské a sociální kontakty všech věkových skupin. CVaK je centrem plným kulturních, vzdělávacích, zábavných, stmelovacích akcí, které rozhodně stojí za to navštívit, či využít prostory centra pro své oslavy, meetingy apod. Na své si přijdou jak ti nejmenší, které osloví celá řada dětských akcí, tak dospělí, kteří mohou trávit příjemný čas na koncertech a vzdělávacích kurzech. Budova Centra pro vzdělávání a kulturu je bezbariérová. Součástí centra je také 7 dvoulůžkových pokojů, které mohou využít nejen jednotlivci, ale také spolky a účastníci různých kurzů. Potřebujete připravit víkendový pobyt pro své žáky, své svěřence, potřebujete někde zrealizovat oslavu narozenin, svatební hostinu? Využijte našich prostor a našich služeb.

> Otevírací doba

dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Nový Oldřichov
Ulice: Mistrovice 91
Telefon: 722 634 895
E-mail: [email protected]

> Komentáře