Korálkování s Týnkou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Korálkování s Týnkou

Foto: Fcb Sluníčko centrum pro rodinu

> Termín

21.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Korálkování se v poslední době stalo velmi oblíbenou a módní záležitostí. Vhodné i pro děti od 8 let. Ozdoby z korálků se nemusí dávat jen na vánoční stromeček. Můžete si je dát jako přívěšek na kabelku nebo klíče, na pracovní nástěnku, poličku, klíček od skříňky, záclonu. Také je můžete darovat. Z korálků si můžete vyrobit nejen hvězdičky, kuličky, srdíčka, andělíčky, sněhuláky, rampouchy a jiné ozdoby, můžete si je třeba jen navléci na vlasec. Vyrobíte si krásné náramky a náhrdelníky za zlomek ceny, než byste si je koupili. A když se naučíte otevřít a zavřít očko - tak to už budete umět udělat náušnice! Korálkování těší dvojnásobně - relaxací při tvorbě, radostí z povedeného výrobku. PŘIHLÁŠKY ZDE: https://goo.gl/forms/grEWp7337dDWShlk2 CENA: 200,- 1 osoba 300,- 2 osoby (rodinna) hvězdičky srdíčka kuličky malé, velké andělíčky – dva základní druhy kuličky 4 ve 4 (každá část kuličky je tvořena 4 malými korálky v kroužku, okolo jsou 4 větší korálky) kuličky 5 ve 5 (každá část kuličky je tvořena 5 malými korálky v kroužku, okolo je 5 větších korálků) třívrstvé kuličky kuličky z twinů (dvoudírkové korálky) zapínání náhrdelníků a náramků náušnice (spojovací kroužek, ketlování) techniky z kurzu šité šperky Cena kurzu je včetně materiálu.

> Otevírací doba

14:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Chrudim
Ulice: Palackého 2411

> Komentáře