Rodinný klub Ulitka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinný klub Ulitka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Otevřený klub pro rodiče s malými dětmi a těhotné ženy. Na Praze 3 působí už roku 2005. Za tuto dobu se zde setkali s více než tisícem spokojených rodin, které se do Ulitky neustále vracejí. Přátelský kolektiv, příjemné prostředí a spousta inspirace. Jsme tu pro celou vaší rodinu! Přijďte se k nám podívat a vyzkoušet, co vás z naší nabídky nejvíce zaujme. Máme pro vás připravené: - aktivity určené dětem - programy pro dospělé - činnosti pro malé a velké dohromady. Kromě pravidelných kroužků nabízíme i přednášky na aktuální témata, odpolední akce pro celé rodiny nebo hlídání dětí v rámci předškolky. Vyberte si z nabídky a přijďte cvičit, tvořit, něco nového se naučit nebo si prostě pohrát a seznámit se s lidmi z okolí. Volná herna Přijďte si s dětmi pohrát - volná herna je pro vás otevřena: 2 dopoledne - pondělí a pátek 9:00 - 12:30 4 odpoledne - úterý, pátek 14:30 - 18:00 - středa 14:30 - 16:00 - čtvrtek 15:15 - 18:00 Vstupné: - 25 Kč/30 minut pro rodiče s dítětem - 50 Kč/hodinu pro rodiče s dítětem - sourozenec 10 Kč/hodinu - další započatá hodina 10 Kč - Permanentka - 10 dopoledních vstupů bez omezení 500 Kč

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3
Ulice: Nad Ohradou 17
Telefon: +420 777 851 386
E-mail: [email protected]

> Komentáře