Pohádkové neděle v KD Kyje | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkové neděle v KD Kyje

> Termín

13.1.2019
20.1.2019
27.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

O nedělích hrajeme pohádky, tak neseďte doma a přijďte :-) 13. 1. - O princezně, Luciášovi a makových buchtách (CziDivadlo) Princezna Albertina by se ráda vdávala a čert Luciáš náhodou hledá nevěstu. Co se stane, když se tihle dva potkají? Přijďte na veselou pohádku s písničkami a nechte se unést poutavým příběhem s neobvyklou zápletkou. Čeká vás i bohatá výprava. 20. 1. - Dračí království (Divadlo Nahoď) Veselá pohádka s živou hudbou a (téměř) živým drakem vypráví o princezně Hvozděnce, která si nechce vzít rytíře Housku ze Strouhané. Objeví se tu taky sultán Solimán, jenž plánuje osolit zámecké rybníky. Přijďte do KD Kyje zjistit, jak to dopadne! 27. 1. - Dášeňka čili život štěněte (Divadlo Dam Dam) Představení podle pohádek Karla Čapka pobaví děti i dospělé. Uvidíte tři pohádkové příběhy, které má rád každý. Objeví se tu pejsek s kočičkou nebo pyšná noční košilka a dozvíte se, proč mají foxteriéři krátký ocásek.

> Otevírací doba

15:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Kyje
Ulice: KD Kyje, Šimanovská 47

> Komentáře