Stáj Salma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stáj Salma

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Stáj Salma z.s. vznikla v roce 2010 a v rámci chovu domácích zvířat umožňuje veřejnosti a především dětem kontakt s těmito zvířaty. Spolupracuje se ZŠ a jinými výchovnými institucemi, nabízí osobní kontakt a seznámení se s chovem. Stáj Salma dále pořádá pro veřejnost různé akce, týkající se zvířat a dětí. V současnosti se jednou týdně schází na stáji skupina dětí, kterým říkáme naši malí farmáři. Děti se zde v rámci hraní učí vše o zvířatech, o jejich životu, chovu a dalších zajímavostech z jejich života. Stáj Salma z.s. nabízí pro rodiny s dětmi, mateřské školy, základní školy, střední školy, dětské domovy atd.. návštěvu stáje Salma. Navštívit naši stáj je jistě zajímavým zážitkem zvláště pro děti, které mají možnost u nás vidět domácí, hospodářská zvířata a nejen to. Zdejší zvířátka je možno hladit, starat se o ně a dozvědět se spoustu zajímavostí, což může být poutavým zážitkem i pro dospělé. Najdete u nás třeba tyto zvířátka: koně, ovce, kozy, králíky, kačenky prasátka, morčata nebo třeba oslíka... Stáj se nachází v lokalitě mezi Břeclaví a Lednicí na Moravě (Lednicko-Váltickém arealu, ktery je součástí UNESCO), kousek od rybníka Apollo. Najdete nás v zahrádkářské kolonii nad kempem Apollo. Návštěvu je nutné si předem telefonicky domluvit a nebo nás navštívit během nové otevírací doby ! Jednotliví individuální návštěvníci platí příspěvek na zvířátka za návštěvu Stáje Salma ve výši 30,-/ dospělý, 20,-/dítě

> Otevírací doba

Navštívit nás aktuálně můžete
Středa 15:00-17.00
Sobota 15:00-17:00
Neděle 15:00 -17:00
Ostatní dny po tel. domluvě

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Charvátská Nová Ves
Ulice: Zahrádkářská kolonie Apollo, 69006 Charvátská Nová Ves
Telefon: 777 935 151

> Komentáře