Voyager - Příběh věčného poutníka v Planetáriu Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Voyager - Příběh věčného poutníka v Planetáriu Praha

> Termín

17.5.2019 - 31.12.2020

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Příběh věčného poutníka Film vypráví dechberoucí příběh jedné z nejdůležitějších vesmírných misí v lidské historii. V roce 1977 byly vyslány dvě kosmické sondy, aby prozkoumaly nejvzdálenější zákoutí sluneční soustavy: Jupiter, Saturn, Uran a Neptun s jejich měsíci. Díky těmto sondám jsme si obohatili poznání vzdálených světů. V tuto chvíli, po více než čtyřech dekádách, jsou již v mezihvězdném prostoru a na zlatých deskách nesou poselství mimozemským civilizacím. Pořad je vhodný pro: 8. třídu ZŠ až 4. ročník SŠ Projekční sál: digitální planetárium Délka pořadu: 27 minut + 20 minut živě moderovaná část Jazyková verze: Film je k dispozici v anglické verzi do sluchátek / školní skupiny pouze na objednání. Pořad je doplněn o živě komentovanou projekci oblohy (pouze v českém jazyce). Základní témata obsažená v pořadu: sluneční soustava (planety a jejich měsíce) meziplanetární sondy gravitační manévry, gravitační prak heliosféra

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Planetárium Praha, Královská obora 233

> Komentáře