Kouzelná školička | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kouzelná školička

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Naším smyslem je podpořit děti ve vzdělání a rozvoji jejich individuality způsobem respektujícím jejich přirozené tempo učení. Vychází z rámcového programu pro předškolní vzdělávání, do kterého začleňujeme prvky z metody paní Marie Montessori, s využitím pomůcek pro všestranný rozvoj každého dítěte. Kouzelná montessori školička poskytuje dětem mimoškolní aktivity v podobě kroužků, které probíhají v prostorách školičky – zahradničení, hudební kroužek, výtvarný kroužek, lekce jógy, návštěva sauny, vaření, výuka anglického a italského jazyka. Kroužky se mění podle zájmu a potřeb dětí. Dále pak zajišťuje mimoškolní aktivity jako je kurz plavní, bruslení a lyžování, a to v zařízeních k tomuto určeným pod vedením zkušených lektorů. Návštěvy veřejných prostor – knihovna, základních a jiných škol. Výletů do blízkého okolí – lesopark, Kamencové jezero, Skanzen a i do jiných měst a obcí (Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří).

> Otevírací doba

po-pa 7:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Chomutov
Ulice: Čelakovského 1074/18
Telefon: 728 889 535

> Komentáře