Kreativní svět | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kreativní svět

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše agentura zajišťuje ucelené zábavné programy od roku 2005, atrakce a kreativní programy, pro firemní akce, dětské dny, rodinné oslavy a další společenské i soukromé akce. Disponujeme vlastním fondem zábavných atrakcí a technického zázemí, které poskytujeme i v rámci subdodávek pro potřeby Vašich akcí. Klademe důraz na kvalitu materiálu i obsluhy, proto v případě potřeby spolupracujeme jen s ověřenými subdodavateli. Samozřejmostí je zajištění kompletního servisu včetně zajištění uměleckých vystoupení, techniky, cateringu a dalších doplňujících služeb. Rozsah nabídky služeb stále rozšiřujeme na základě Vašich podnětů a zakládáme si na průběžném zkvalitňování spolupráce a rozsahu plnění. Pořádáme různé kreativní dílničky. Nabízíme prostor pro pořádání oslav cca 50 m2. K dispozici kuchyňka, větší místnost s kapacitou cca 20 lidí a herní místnost. V rámci pronájmu, nabízíme balíčky doprovodných programů k oslavám, malování na obličej (facepaiting, malování na textil trička a vytváření dekoračních předmětu.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Teplice
Ulice: Kostelní 85
Telefon: 605 507 371
E-mail: [email protected]

> Komentáře