Kavárna V patře | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kavárna V patře

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kavárnu V patře najdete v tzv. „lodi“, nedaleko obchodního centra Forum. Kavárna nabízí posezení u několika druhů výtečné kávy, domácích moučníků, a lehkého občerstvení za velice příznivé ceny. Součástí kavárny je také prostorný a bohatě vybavený dětský koutek. K dispozici je internet zdarma. Nabízíme také možnost si objednat prostory kavárny pro soukromé akce – dětské oslavy,firemní posezení, výstavy obrazů, fotografií a jiných výtvarných prací. Při vernisáži zajistíme občerstvení i obsluhu. Kavárna je součástí programu zaměstnávání zdravotně postižených, a je jedním ze tří chráněných pracovišť, která zřizujeme. Na našich chráněných místech pracují lidé, kteří prožili náročnou životní situaci, mají určité zdravotní omezení a potřebují naši i vaši pomoc, aby se mohli plně začlenit do běžného života. Zapojení do práce nepřináší našim zaměstnancům se zdravotním postižením jen pracovní zkušenosti, nýbrž také možnost opětovného sociálního kontaktu a mezilidské komunikace. Návštěvou naší kavárny a zakoupením občerstvení přispíváte na provoz tohoto pracoviště, a poskytujete tak lidem se zdravotním omezením možnost získat pracovní uplatnění a být tak plnohodnotným členem společnosti.

> Otevírací doba

po – pá 9 – 18hod.

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Jánská 8/868
Telefon: 721 412 836
E-mail: [email protected]

> Komentáře