Coffeeshop company | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Coffeeshop company

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijměte pozvání a zažijte příjemné chvíle v moderním prostředí kavárny COFFEESHOP COMPANY. Ať už si kávu vychutnáte u nás nebo si ji vezmete s sebou, zážitek z její lahodné chuti vás příjemně překvapí. V COFFEESHOP COMPANY připravujeme kávu výhradně jen z nejkvalitnějších zrnek kávy Arabica, pocházející z těch nejlepších kávových plantáží a pražených v rodinné rakouské pražírně. V COFFEESHOP COMPANY věříme, že skutečně dobrá káva není tajemství, ale umění. Káva má díky pečlivé přípravě ve speciálních kávovarech opravdu lahodnou chuť. V COFFEESHOP COMPANY Vám nabídneme vynikající kávu, kávové speciality na mnoho způsobů, výběr speciálních čajů a další teplé i studené nápoje. Nabídku doplňuje široká škála dortů a sladkostí, dále bagely, panini a plněné tortilly, které vám zapečeme v grilu. K dispozici je i dětský koutek vybavený stolečkem s židličkami, prolézačkou, skluzavkou a houpadly. Celý koutek je navíc ohraničený plůtkem a v jeho blízkosti je několik stolků postaveno tak, abyste mohli děti mít neustále pod dohledem a nebáli se, že se ztratí.

> Otevírací doba

Po - Ne 9:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: České mládeže 456
Telefon: 739 727 111
E-mail: [email protected]

> Komentáře