Villapark Lipno dreams | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Villapark Lipno dreams

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ke konci první dekády nového tisíciletí začal v obci Slupečná vyrůstat komplex rodinných domů, čímž vznikl Villapark Lipno Dreams. Všechny domy v parku jsou v soukromém vlastnictví, přičemž většina jejich majitelů dává své nemovitosti k dispozici pro pronájem za účelem rekreačních pobytů. A právě díky této skutečnosti Vám může společnost Sun & Snow s.r.o., která pronájem koordinuje, nabídnout vily pro Vaší dovolenou! Téměř ze všech partií našeho parku se Vám naskytne jeden z nejúžasnějších výhledů na část lipenského jezera mezi obcí Lipno nad Vltavou a pravobřehým hřebenem mezi Medvědí a Kraví horou. Nabízíme Vám tři typy domů. Nejmenší vila s označením Alfa a Alfa2 je pro šest osob, vila typu Beta je pro 8 osob a největší vila Gamma je pro osob deset. Všechny domy jsou nadstandardně vybaveny od kuchyně po koupelny. Díky tomuto faktu mají všichni naši hosté komfortní zázemí pro strávení dovolené na břehu lipenského jezera. Okolí našeho resortu nabízí pestrou škálu turisticky-kulturního vyžití. S naším parkem sousedí známá bobová dráha, za ní se nachází SKI a BIKE areál Lipno, v obci je možné využít krytý bazén, v nedalekém sportovním areálu je možné provozovat pestrou škálu sportů. Jezero Lipno Vám nabídne nejen letní vyžití v podobě koupání, plachtění a dalších vodních aktivit. V zimě se za vhodných klimatických podmínek na zamrzlé hladině upravuje nejdelší přírodní ledová dráha v Evropě - z Lipna nad Vltavou po Horní Planou se udržuje až 30 kilometrů! Velkým lákadlem je také mnoho přírodních a kulturních památek v nejbližším i širším okolí nádherné Šumavy. Osobně se aktivně podílíme na programech pro naše hosty. Jsme schopni připravit úplný kulturní, turistický či adrenalinový program pro jednotlivce, rodiny či třeba firemní kolektivy. Spolupracujeme s mnoha místními podnikateli, což zajistí našim hostům mnoho výhod a slev pro ještě kvalitnější prožití volných dnů.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Lipno nad Vltavou
Ulice: Slupečná
Telefon: 380 727 163
E-mail: [email protected]

> Komentáře