Galerie čokolády a miniatury | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Galerie čokolády a miniatury

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Galerii čokolády uvidíte: (nebo zažijete) Expozici věnovanou čokoládě Poznáte jak se dělá, jak vypadá a jak chutná skutečná čokoláda Stálou výstavu ‚čokošperků‘ Užité umění inspirované čokoládou a pamlsky Miniatury Společenské hry Originální suvenýry, upomínkové předměty a dárky, jaké jinde nikde neuvidíte Speciálně táborské suvenýry, které tu děláme my Ručně kreslené a malované pohlednice Kreativní kurzy pro děti Kreativní kurzy pro dospělé Chalkboardart Autorská čtení Výstavy Přednášky Besedy Ochutnávky Posezení v soukromí s vlastní konzumací a bez špuntovného každý večer v Galerii čokolády Galerie čokolády se nachází v přízemí starého renesančního domu cca 30 m od Žižkova náměstí ve Špitálské ulici, hned na rohu náměstí Špitálského. Přímo naproti je pravoslavný kostelík, či Muzeum Lega. Parkoviště v okolí Tržní náměstí: . . . . 10 Kč/hod. Žižkovo náměstí: . . 30 Kč/hod. (Po—So 08.00—20.00 hod.) Parkovací dům pod Střelnicí: 10 Kč/hod. | 40 Kč/den Otevírací hodiny: Od 30. března do 30. října 2018 máme otevřeno od 10. do 18. hodiny. V Galerii máme dílnu a pracujeme permanentně. Když tedy nade vchodem svítí lucernička a na dveřích je cedulka „otevřeno“, neváhejte přijít na návštěvu… :) Vstupné: Od 1. září 2017 do 30. června 2018 je vstup do celé galerie dobrovolný.

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Tábor
Ulice: Špitálská
E-mail: [email protected]

> Komentáře