Milevské muzeum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Milevské muzeum

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Toto muzeum je vhodné pro celou rodinu, ať už Vás zajímá historie, války a zbraně nebo hračky a loutky. V suterénu narazíte na expozici věnovanou archeologickým nálezům ve městě a okolí od pravěku zhruba do 15. Století. V přízemí je expozice zaměřena na období od 16. století do současnosti. Ve druhém patře je výstavní sál, kde se mění různé krátkodobé výstavy. Tip navíc V prvním patře muzea je pro každého něco: vojenský sál pro pány, sál s domácími potřebami z dob minulých pro ženy a loutkový salónek pro ty nejmenší. Otevírací doba pondělí zavřeno úterý-neděle 9.00-12.00, 13.00-17.00 poslední prohlídky 30 min před zavírací dobou Předem objednané hromadné skupiny si mohou domluvit i jiné hodiny prohlídek. muzeum uzavřeno: leden - únor Vstupné dospělí 30 Kč děti od 6 do 15 let, důchodci, studenti 20 Kč děti od 3 do 6 let 1 Kč Při předložení vstupenky z Muzea milevských maškar platí v Milevském muzeu 50 % sleva na vstupném.

> Otevírací doba

pondělí zavřeno
úterý-neděle 9.00-12.00, 13.00-17.00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Milevsko
Ulice: Klášterní 557
Telefon: +420 382 521 093
E-mail: [email protected]

> Komentáře