Muzeum pivovarnictví | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Muzeum pivovarnictví

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od prosince roku 2015 mohou příznivci tradičního tuzemského nápoje navštívit Muzeum pivovarnictví v Táboře. Vzniklo v unikátních sklepních prostorách domu U Lichviců, dnes známého jako restaurace Beseda, na Žižkově náměstí. Projekt realizovala za přispění evropských dotací Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem SJZ Tábor. Muzejní expozice přibližuje historické i moderní pivovarnictví a seznamuje s tradicí vaření piva ve městě Tábor. Návštěvníci zde najdou historické pivní sklenice, etikety, cedule a další exponáty. Vystaveny jsou i staré dokumenty. Atmosféru expozice umocňují dobové fotografie z ateliéru Šechtl & Voseček, jehož historie sahá až do 60. let 19. století. Fotografie z dílny několika generací rodiny Šechtlových připomínají zaniklou tvář našeho města a přinášejí kouzlo starých časů. V muzeu jsou rovněž během roku pořádány přednášky, koncerty a další výstavy. Zážitek z prohlídky je možné obohatit ochutnáním piva, které vaří zdejší nový minipivovar. Spojeno s restaurací Beseda. Otevírací doba květen–září úterý–sobota 12.00–16.00 hodin říjen–duben pondělí–pátek 12.00–16.00 hodin Vstupné dospělí 30 Kč děti do 140cm, senioři nad 65 let, TP, ZTP, ZTP/P zdarma

> Otevírací doba

květen–září

úterý–sobota 12.00–16.00 hodin

říjen–duben

pondělí–pátek 12.00–16.00 hodin

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Tábor
Ulice: Žižkovo náměstí 5
Telefon: 420 604 670 476
E-mail: [email protected]

> Komentáře