Skryté příběhy - Hrůzy svatého Václava | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skryté příběhy - Hrůzy svatého Václava

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Díky venkovní hře Skryté příběhy poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Hra je určena především dětem od 6 do 13 let, ale pobaví i dospělé. Trasy se Skrytými příběhy jsou rozmístěny po celém území České republiky a každý týden přibývají další a další. Stačí si jen vybrat a vyrazit. Aplikaci si můžete stáhnou pro systémy Android a iOS. Hrůzy svatého Ivana Rok 880 | Sv. Jan pod Skalou | délka 4 km | 7 zastavení | trvání 1.5h Svatý Jan pod Skalou je požehnané a romantické místo, malá vesnička obklopená skalami. Od jeskyně sv. Ivana vystoupáte vzhůru ke kříži na skále (cesta je to krátká, ale velmi strmá) a poté se po hřebenech skal s nádhernými výhledy a skrze geologickou expozici kamenů pod širým nebem vrátíte okruhem zpátky dolů k jeskyni. Zjisti, kde se vzal svatý Ivan, zda byl kralevicem a proč se straní lidí.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Svatý Jan pod Skalou
Ulice: Svatý Jan pod Skalou

> Komentáře