Skryté příběhy - Pravda praotce Čecha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skryté příběhy - Pravda praotce Čecha

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Díky venkovní hře Skryté příběhy poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Hra je určena především dětem od 6 do 13 let, ale pobaví i dospělé. Trasy se Skrytými příběhy jsou rozmístěny po celém území České republiky a každý týden přibývají další a další. Stačí si jen vybrat a vyrazit. Aplikaci si můžete stáhnou pro systémy Android a iOS. Pravda praotce Čecha Rok Kdysi dávno | Ctiněves - Hora Říp | délka 6 km | 8 zastavení | trvání 2.5h Na Říp se obvykle chodí po asfaltu a betonu – lipovou alejí a pak do velmi strmého kopce rovnou vzhůru. Naše trasa vede z blízké a malebné obce Ctiněves (kde kdysi hledali čeští vlastenci neúspěšně Čechův hrob) pěkně zadem, po lesních cestičkách a skalních vyhlídkách, aby samotná cesta byla zážitkem. Staň se tiskovým mluvčím praotce Čecha a uveď věci na pravou míru.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ctiněves
Ulice: Ctiněves - Hora Říp

> Komentáře