Dětský svět - Maxíkov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský svět - Maxíkov

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2.8  (12x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Celý koncept Centra Černý Most propojuje motiv přírody a vytváří tak příznivé prostředí pro rodiny s dětmi. Malí i velcí tak zde mohou objevovat, bavit se a pohodlně trávit volný čas. Dětský svět MAXÍKOV – Všem malým objevitelům do 11 let je určena unikátní zóna inspirovaná přírodou. Na 450 m2 je čeká nejen zábava, ale také mnohá dobrodružství v tematicky laděných oblastech. Ti nejmenší mohou dělat první krůčky v části Ostrovy a Jezírko, kde jim interaktivní světla pomáhají vylepšovat jejich motorické schopnosti. Starší zaujme oblast Les inspirovaná stezkou korunami stromů. Netradiční prolézačka s názvem Hnízdo pak nabízí originální vyhlídku. Maskotem hřiště je tygřík Maxík. Rodiče se mohou spolehnout na trvalou kvalitu a bezpečnost tohoto inovativní komplexu. Díky němu bylo Centrum Černý Most jako první z obchodních domů zahrnuto do programu Česká kvalita v oblasti „Hřiště-tělocvična-sportoviště – ověřený provoz“. Dalším místem vhodným pro rozptýlení těch nejmenších je hrací zóna u kavárny Starbucks. Starší děti pak jistě ocení trampolínky před západním vstupem a těm zvídavým by neměla uniknout možnost pozorovat život exotických živočichů v akváriu a teráriu našeho centra.

> Otevírací doba

Pondělí - Neděle
Od 9:00 Do 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Centrum Černý most, Chlumecká 765

> Komentáře