Centrum podpory zdraví | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum podpory zdraví

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Centrum podpory zdraví, z. ú. je nezisková organizace, která vznikla v roce 2012. Zakladatelkou a zároveň ředitelkou Centra podpory zdraví, z. ú. je Ing. Lenka Plzáková, která absolvovala VŠCHT v Praze na Ústavu analýzy potravin a výživy. Hlavním posláním organizace je prevence a osvěta v oblasti zdravého životního stylu. Centrum podpory zdraví, z. ú. se věnuje nejen zdravé výživě, ale klade důraz i na pohyb, který je samozřejmostí zdravého životního stylu. Vzniklo tak spojení poradenského centra věnovaného výživě a vlastního cvičebního sálu. Součástí organizace je realizace projektů z oblasti primární prevence. Pro děti a dospělé nabízíme možnost individuálního výživového poradenství, včetně navržení vhodné pohybové aktivity. Zaměřujeme se jak na zdravé klienty, tak na klienty, kteří mají zdravotní omezení jako je obezita, vysoký krevní tlak, zvýšená hladina cholesterolu, kompenzovaný diabetes II. typu a zvýšená hladina kyseliny močové, jejímž důsledkem může být dna. Zabýváme se rovněž poruchami příjmu potravy (anorexie, bulimie). V praxi se jedná o tyto služby: Komplexní výživové poradenství dítěte ve spolupráci s rodinou Komplexní výživové poradenství dospělého klienta Komplexní výživové poradenství nemocného klienta Konzultace z oblasti výživy a pohybu Kromě individuálního výživového poradenství nabízíme i možnost skupinového kurzu hubnutí.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Veleslavínova 14
Telefon: 775 373 929
E-mail: [email protected]

> Komentáře