Dvůr Kobylisy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dvůr Kobylisy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

DVŮR unikátní společensko-kulturní prostor pro setkávání, poznávání, odpočinek a nakupování originálních výrobků domácí či netradiční výroby DVŮR farmářské trhy domácí zelenina a ovoce prvovýroba autorská tvorba český česnek domáci CIDER česká jablka výstavy bleší trhy co vás napadne… Na Dvoře Dvůr je otevřený prostor pro lidi, kteří mají rádi čerstvé a kvalitní potraviny, které nemusely cestovat přes půl světa. Přijďte nejen nakupovat Dvůr je místo, kde si můžete dát kávu a nechat děti skotačit, na chvíli vypnout a načerpat sílu. A třeba i poznat lidi, kteří chtějí totéž. Když máte rádi Dvůr je místo, kde seženete sezónní zeleninu a ovoce, výpěstky a produkty malopěstitelů, zahrádkářů a drobných zemědělců. Kdo umí Dvůr nabízí prostor pro prodej domácích výrobků. Od lidí, kteří dělají věci rukama. Na jaře jarní cibulka, saláty, ředkvičky, cider, víno, poslední jablka, hrášek, mladé brambory, třešně a višně… V létě rajčata, okurky, cukety, dýně, špenát, saláty, mrkev, celer, petržel, bylinky, první jablka letňáky, hrušky, švestky, cibule… Na pozdim vinobraní, burčáky, jablka, brambory, ryby, zvěřina, topinambůry a batáty, bylinky, kávové a čajové koutky… V zimě domácí zabijačky, festival cideru, brambory, cibule, česnek, víno, řepa, zelenina na uskladnění…

> Otevírací doba

úterý: 8:00 – 18:00
středa: 8:00 – 18:00
čtvrtek: 8:00 – 18:00
pátek: 8:00 – 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8 - Kobylisy
Ulice: Klapkova 1035
Telefon: +420 739 719 684
E-mail: [email protected]

> Komentáře