Labyrint Kladno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Labyrint Kladno

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Posláním Labyrintu je vytváření podmínek pro smysluplné trávení volného času dětí, mládeže i široké veřejnosti. Chceme pozitivně působit na osobnostní rozvoj dětí a mládeže. Nabídka zájmové činnosti je určena dětem základních škol, ale také dětem předškolním, mládeži a dospělým. LABYRINT CELOROČNĚ ZAJIŠŤUJE: Pravidelnou zájmovou činnost organizovanou ve sportovních, technických, uměleckých, přírodovědných a dalších zájmových kroužcích. Nepravidelnou zájmovou činnost realizovanou prostřednictvím různých malých i velkých, většinou již tradičních akcí. Prázdninovou činnost o hlavních letních a vedlejších prázdninách (podzimní, vánoční, pololetní, jarní, velikonoční) – pobytové tábory, jednodenní pobytové aktivity a příměstské tábory. Řadu výukových programů pro mateřské, základní a střední školy. Vzdělávací programy Organizaci soutěží a přehlídek vyhlašovaných MŠMT ČR, včetně interních soutěží. Akce na zakázku včetně oslav dětských narozenin, akcí pro děti zaměstnanců firem, organizování zájezdů, návštěvu divadel, pronájmy prostor atd. LABYRINT se skládá z jednotlivých pracovišť Labyrint – Arbesova 1187, Kladno. Zde probíhají kroužky pro všechny věkové kategorie ze všech možných oblastí. Své aktivity si zde najdou malé i větší děti, dospělí, mládež i senioři. Mohou navštěvovat keramickou i modelářskou dílnu, výtvarný ateliér, učebnu hudby a jazyků, hernu nebo počítačovou učebnu. Často využívaná je i zahrada, která obě budovy v Arbesově ulici obklopuje. Pořádají se zde příměstské tábory, využívají ji lukostřelci a probíhá zde řada akcí, jako jsou Narozeniny nebo Čarodějnice.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kladno
Ulice: Arbesova 1187
Telefon: 312 247 640
E-mail: [email protected]

> Komentáře