Velvarská kostka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Velvarská kostka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Velvarská Kostka je kulturně vzdělávací volnočasové centrum, které vzniklo za podpory města a za přispění několika nadšenců v budově bývalé synagogy v ulici Karla Krohna 527 ve městě Velvary. Ve velmi krátkém čase se nám podařilo provést drobné úpravy interiéru budovy. V přízemí se nachází dvě učebny (modrá a zelená) a v patře sál se dvěma kruhovými okny. Provoz Kostky byl zahájen v říjnu 2014. V současné době zde probíhá pestrá škála dlouhodobých kurzů a pořádáme nejméně jednou měsíčně i nejrůznější kurzy víkendové. Nabídku kurzů najdete v kalendáři akcí. Nenajdete-li v naší nabídce to, co by Vás zajímalo, můžete nám napsat a třeba v budoucnu otevřeme i Váš vysněný kurz. Neváhejte nás rovněž kontaktovat, pokud byste sami chtěli v Kostce uskutečnit nějaký zajímavý kurz, ať už jednorázový nebo dlouhodobý. Těšíme se na Vaše nápady a podněty.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Velvary
Ulice: Karla Krohna 527
Telefon: 725831642
E-mail: [email protected]

> Komentáře