Větrný mlýn a muzeum Rudice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Větrný mlýn a muzeum Rudice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

STÁLÁ EXPOZICE: (viz obrázky) • SPELEOLOGIE • MINERALOGIE • HISTORIE HUTNICTVÍ A HORNICTVÍ V RUDICI • HISTORIE OBCE • UKÁZKY DOBOVÉHO BYDLENÍ expozice doplněna 3D videoprojekcí, která návštěvníkům ukáže krásy okolí Rudice a především rudického podzemí v úchvatném prostorovém zobrazení. Od letní sezóny 2015 je při muzeu a TIC Větrný mlýn v Rudici zřízena jedna z pohádkových kanceláří Království šneka Krasíka. Větrný mlýn č.p. 90 stojí na výšině Tumperk v jihovýchodní části obce Rudice. Mlýn je holandského typu s kamennou kruhovou zdí, silnou u země 135 cm, o výšce 7,5 m. Původně měl otáčivou střechu na dřevěné válečkové dráze, pokrytou šindelem.

> Otevírací doba

Od ledna do dubna a od října do konce roku je otevřen pouze o víkendech (v zimních měsících s ohledem na aktuální počasí), v květnu až září pak denně od 9.00 do 12.00 a od 14.00 do 17.00 hod. mimo pondělky, kdy je sanitární den

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Rudice
Ulice: Větrný mlýn ev.č. 90

> Komentáře