Komunitní centrum RoSa | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Komunitní centrum RoSa

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Centrum Rosa je zapsaný spolek, nezisková společnost, založená v roce 2014 a její hlavní činností jsou zejména tyto veřejně prospěšné činnosti: Vytvoření komunitního centra seniorů Pořádání aktivizačních programů pro seniory, včetně jejich rodinných příslušníků a dětí k podpoře mezigeneračních vztahů Pořádání tvořivých dílen, chráněných dílen a zájmových kroužků k podpoře aktivit seniorů Pořádání dobročinných trhů a bazarů a jiných prodejních akcí s výrobky vytvořenými seniory v rámci dílen Pořádání charitativních akcí na podporu seniorů související s předmětem činnosti Podpora hendikepovaných a jejich integrace Organizování vzdělávacích a kulturních programů pro seniory Součinnost s korporacemi, organizacemi a instituty s obdobným předmětem činnosti Získávání finančních prostředků pro naplnění účelu spolku v podobě grantů, projektů apod. Všechny aktivity uvedené výše budou provozovány jako neziskové, případný výtěžek z kulturních, společenských či prodejních akcí bude použit na činnost spolku.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Střelničná 1680
Telefon: 212 270 611
E-mail: [email protected]

> Komentáře