Apartmány Kozákov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Apartmány Kozákov

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Inspirované rakouskými penziony, naše útulné a plně vybavené apartmány svádí k tomu, aby se v nich člověk pěkně rychle zabydlel. Ať už chcete přijet s přáteli, s rodinou nebo na romantický víkend, jsme tu pro Vás a připraveni snad na vše. Pro rodiny s malými dětmi tu máme nejen dětské hřiště, ale i vybavení včetně přebalovacího pultu, vaničky, postýlky či nočníku, jelikož moc dobře víme, jak náročné je vozit tohle všechno pořád sebou. Všichni hosté mohou užívat také další zařízení jako je grilovací terasa, jedinečný bazén s mořskou vodou a především nenapodobitelné prostředí přilehlé ekologické farmy. Ubytování je určeno pro členy Spolku farmáře Otakara. Členem se můžete stát klidně jenom na dobu vašeho pobytu a samotný zápis je strašně jednoduchý. Navíc vám umožní užívat si i ostatních výhod členství v oblasti kulinářství, odběru produktů a nevšedních zážitků.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Radostná pod Kozákovem
Ulice: Kozákov 12
Telefon: 608 020 604
E-mail: [email protected]

> Komentáře