Farma Kotelsko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farma Kotelsko

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Farma Kotelsko nabízí ubytování v rodinném penzionu v blízkosti koní v prostředí krásné přírody. Uvítáme zde všechny, kteří chtějí využít pohodlí našeho penzionu, tak i ty, kteří se ubytují pod vlastním stanem. Penzion má podkrovní ubytování o třech pokojích, dvou koupelnách a společenské místnosti s kuchyňským koutem. V přízemí je terasa s grilem s výhledem na rybníček a prostor pro stany s otevřeným ohněm. Součástí areálu je písková jízdárna pro koně o průměru 16 m, kterou lze využít také pro plážový volejbal. Naše farma nabízí ustájení koní, jízdu na koni a v kočáře. A dále se zabývá chovem včel a prodejem medu. Na farmě se dá strávit pěkná dovolená s možností mnoha výletů do Prachovských skal, na Jinolické rybníky, do aquaparku Jičín a Liberec nebo na koupaliště v Sobotce a Lomnici nad Popelkou, na hrady a zámky Mladějov, Vokšice, Humprecht, Jičín, Dětenice, Čeřov, Hrubá Skála, Pařez, Trosky, Kost, Hrubý Rohozec, Nebákov nebo na další zajímavosti jako je nejvyšší hora Českého ráje Kozákov s nalezištěm drahých kamenů, Bozkovské dolomitové jeskyně, Drábské světničky. Farma Kotelsko nabízí pro rodiny s dětmi romantické ubytování spojené s ubytováním ve stanu a pobytem v přírodě. K dispozici je dětské hřiště, velká zahrada a kontakt se zvířaty, které farma chová.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Veselá
Ulice: Kotelsko 5
Telefon: 739 903 309
E-mail: [email protected]

> Komentáře