Hopsálkov - herna pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hopsálkov - herna pro děti

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte si odpočinout a vychutnat si lahodnou kávu spolu s chutným zákuskem a nechte své děti vyřádit se dle libosti. Vyzkoušet mohou hřiště plné prolézaček, které vede ke skluzavce končící bazénkem plným oblíbených míčků. Společně si zahrajte Air Hockey. Ty menší nechte prozkoumat hrad a sklouznout se jednou ze skluzavek nebo si prolézt tunelem. Děti mohou vyjádřit svou kreativitu na velké kreslící tabuli nebo si u stolečků nakreslit či vymalovat obrázek. Určitě je zaujmou různá odrážedla, auta, kočárky, hry a hračky různého druhu. A mnoho dalšího. V kavárně na vás mimo kávy čekají teplé i studené nápoje pro vás i vaše děti. Čerstvé šťávy, domácí limonády, zákusky, panini a další drobné občerstvení. Rádi vás přivítáme a doufáme, že se vám u nás bude líbit a Hopsálkov se pro vás stane nejen místem odpočinku a příjemného využití volného času, ale i místem pro setkávání dětí se svými vrstevníky a rodičů, kteří mají společnou řeč.

> Otevírací doba

Po-Ne - 9:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Jindřichův Hradec
Ulice: Miřiovského 1303/II

> Komentáře