Naučná stezka Akátky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Akátky

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V pátek 7. 9. 2018 byla slavnostně otevřena nová naučná stezka a dětské lesní hřiště v lesoparku Akátky v městské části Brno Židenice. Stezka měří 1,5 km a na 10 tabulích mravenec Lesík děti jednoduchou formou seznamuje s životem stromu od semínka po jeho zpracování. Tato stezka je již 7. naučnou stezkou, kterou Lesy města Brna, a.s., vybudovaly. Akátky jsou lesopark o rozloze 20,65 ha, rozkládající se v brněnském katastrálním území Židenice, převážně na severovýchodním okraji území městské části Brno-Židenice, malou částí však zasahuje i na území sousední městské části Brno-Vinohrady. V lesoparku se vyskytuje smíšená listnatá i jehličnatá vegetace. Lesopark využívají k procházkám obyvatelé obou městských částí, kteří zde nacházejí občerstvení v restauraci Sherwood, nacházející se ve střední části lesoparku. Právě kousek od restaurace je první stanoviště NS.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Lesopark Akátky, Brno - Židenice

> Komentáře