Noční běh Petřínem v rámci Noci Sokoloven | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noční běh Petřínem v rámci Noci Sokoloven

> Termín

29.9.2018

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Již 4. Noc sokoloven vyvrcholí 29. 9. v sídle Sokola v Tyršově domě na Malé Straně sportovním programem s názvem Noc sokoloven / Be Active Night. Přijďte se podívat na špičkové ukázky netradičních sportů a také si je vyzkoušet v hodinových workshopech v tělocvičnách Tyršova domu (Pilates - žonglování - parkour - ropeskipping - aerobic - akrobatický rokenrol - break dance - mažoretky - stolní tenis), nebo si zasportovovat se psi při ukázkách musherského sportu na nádvoří. Čtyři hodiny zábavného sportovního programu vyvrcholí nočním Fit během Petřínem pro celou rodinu! Celý večer budete mít vstup do nejstaršího pražského krytého bazénu zdarma, můžete si zasoutěžit o ceny ve sportovním kvizu nebo získat podpis některého z českých olympioniků. Program: 18:00 pódium zahájení moderovaného programu - představení mažoretek - představení cvičební metody Pilates (lektor True Pilates Prague) - představení žonglování - představení aerobiku - zahájení kvízové soutěže z historie sportu ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 18:30 Tyršův dům zahájení workshopů - pilates - mažoretky - žonglování - aerobic pódium - představení stolního tenisu - představení musherského sportu - zahájení workshopu musherského sportu na nádvoří TD ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 19:00 Tyršův dům zahájení workshopu - stolní tenis pódium - představení akrobatického rokenrolu - představení parkouru ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 19:30 pódium - příprava na běh, shromáždění běžců, rozcvička ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 19:45 Tyršův dům zahájení workshopu - stolní tenis - parkour - akrobatický rokenrol ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20:00 pódium - start běhu 20:00 – 21:00 Fit běh Petřínem – rodinný pohodový běh po parku s nejkrásnějším výhledem na Prahu, pod vedením atletických trenérů. Běžci dostanou svítící doplňky, v cíli na Petříně (pokročilí) nebo na vyhlídce ve svahu Petřína (děti) je čeká dárek. 20:30 pódium - představení break dance - představení ropeskipping 21:00 pódium - předání cen výhercům Tyršův dům zahájení workshopu - breakdance - ropeskipping 18:00 – 22:00 Bazén Volný vstup do nejstaršího krytého bazénu v Praze

> Otevírací doba

18:00-22:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Tyršův dům, Újezd 450

> Komentáře