Rodinné centrum Maitrea Sluštice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Maitrea Sluštice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Program je určen pro rodiče (nejen maminky) s malými dětmi (ve věku 0-4 let). Hrajeme si tu, zpíváme, tančíme, učíme se něco nového a také spolu vyrábíme ... Scházíme se ve staré budově fary. Můžete dorazit již v 9.00 a od 9.30 jsme cca 20 až 30 minut v herně v 1. patře, kde máme společný ranní kruh se zpívánkami, říkankami a tanečky. Poté se přesouváme do čajovny, kde společně vyrábíme jednoduché dárky a ozdoby z přírodních i jiných zajímavých materiálů (ovčí vlna, filc, hedvábný papír, textil, twist art, ale i obyčejný papír a přírodniny). Vyrábění je určeno především dospělým, pokud se sejdou starší děti, můžeme něco udělat i s nimi. Společná činnost končí v 11.30 společným rozloučením, ale vy můžete zůstat v prostorách centra nebo na zahradě až do 13.00. Také si můžete ve školní kuchyni objednat oběd, jak pro sebe, tak pro děťátko. V případě zájmu o oběd je nutné se přihlásit nejpozději den předem do 13h u Lucie Žákové, viz.kontakty. Dospělá porce stojí 72Kč a dětská 34 Kč. Aktuální jídelníček naleznete na webových stránkách školky v sekci Jídelna. V prostoru čajovny si lze udělat čaj nebo kávu a také si případně ohřát jídlo pro děťátko, když si přinesete oběd z domova. Dopoledne je koncipováno jako celek pro rodiče s dětmi, nezůstávají tu tedy samy bez rodičů na hlídání. Kolik to stojí a jak se můžete přihlásit? Celé dopoledne stojí 200 Kč (1 dospělý a 1 dítě), za každé další dítě 100 Kč. Do ceny není zahrnut materiál, který se pohybuje mezi 10 až 30 Kč(zcela výjimečně více) v závislosti na množství a druhu.

> Otevírací doba

Každý čtvrtek 9:00-13:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Sluštice
Ulice: Sluštice 11
Telefon: 777 079 953
E-mail: [email protected]

> Komentáře