Mateřská škola Sportík Horoměřice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Sportík Horoměřice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Soukromá mateřská škola tyčkařky Kateřiny Baďurové (Janků) se zaměřením na sport a zdravý životní styl v Horoměřicích. Mateřská škola soukromého typu zaměřená na pohybový rozvoj dětí od 2 do 7 let Sportovní aktivity dětí všeho druhu jsou pod vedením vicemistryně světa v atletice Kateřiny Baďurové (Janků) Školka sídlí v moderních, nově zrekonstruovaných prostorech odpovídajících všem hygienickým požadavkům a nárokům na bezpečnost dětí. Děti tráví svůj den v malých skupinkách max. po 10ti. Nabízíme celodenní péči pod dozorem zkušených pedagogů a certifikovaných vychovatelů. Naše učitelky využívají metody Mensa NTC Learning. Jedná se o nový systémový metodický projekt pro učitele předškolních zařízení. Pracuje se souborem technik a speciálně sestavených cvičení, které vedou ke zvýšení efektivity využívání intelektových schopností u dětí v předškolním věku. V návaznosti na program Mensa NTC Learning nabízíme propracovanou předškolní výchovu pro děti, které se od září chystají do školy. Zdravá strava je základem zdravého rozvoje Vašich dětí.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Horoměřice
Ulice: Velvarská 6
Telefon: 702 036 374
E-mail: [email protected]

> Komentáře