RIOSO „Pomáháme dětem rozvíjet se ve sportu." | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

RIOSO „Pomáháme dětem rozvíjet se ve sportu."

Foto: Rioso

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.6  (11x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Hromadné pohybové aktivity a kroužky nemusí být pro vaše dítě vždy dostačující, proto jsou stále oblíbenější individuální tréninky určené i pro nejmenší děti. Individuální tréninky otevírají vašim dětem, ale vám, rodičům, nové možnosti. Pro koho jsou individuální tréninky dětí vhodné? • Využívají je například děti, které hrají ve sportovních klubech, ale výkonnostně zaostávají, takže se potřebují zlepšit, aby ve sportovním klubu mohli zůstat. • Individuálních tréninků se zúčastňují i děti, které jsou ve sportu nadprůměrně talentované a chtějí se v budoucnu stát v danem sportu profesionály. • Vhodné jsou také pro děti, které se teprve na sport chystají – potřebují získat základy, aby je do sportovního klubu přijali. Nakonec jsou sportovní individuální tréninky vhodné pro všechny děti, které nejsou ve sportovních klubech, prostě je sport baví a chtějí se ho naučit na nějakou úroveň. Individuální trénink pro 1 osobu Individuální tréninky spočívají v tom, že se trenér věnuje pouze jednomu hráči. Trenér má prostor na upozorňování chyb hráče a zlepšování herních činností. Při tréninku se zaměřujeme na zlepšení individuálních herních činností jednotlivce, jako je přihrávka, zpracování míče, vedení míče, střelba na bránu, obcházení soupeře, atd. Při tréninku rozvíjíme i kondiční a koordinační schopnosti hráče. Skupinový trénink pro 2-5 osob Na skupinových trénincích trénujeme s 2-5 hráči. Tento počet je ideální k tomu, aby se neztratila intenzita a kvalita tréninku. Podobně jako na individuálních trénincích, tak i na skupinových trénincích se zaměřujeme na zlepšení individuálních herních činností jednotlivce, jako je přihrávka, zpracování míče, vedení míče, střelba na bránu, obcházení soupeře, atd. Při tréninku rozvíjíme i kondiční a koordinační schopnosti hráče. Na těchto trénincích využíváme i různé herní kombinace založené na přihrávce, nabíhání a zakončení.

> Otevírací doba

Čtvrtek od 16:00 – 17:00
Neděle od 14:00 – 15:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Na Dlouhém Lánu 43
Telefon: 777 534 348
E-mail: [email protected]

> Komentáře