Mažoretky MK Ballerisimo Hlučín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mažoretky MK Ballerisimo Hlučín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Taneční studio se zaměřením na mažoretkový sport MK Ballerisimo Hlučín, čerstvé Vicemistryně světa pořádají nábor nováčků. Jen málo dnů zbývá do startu nové sezóny a místa u nás se rychle plní díky velkému zájmu o náš oddíl a některá družstva jsou již téměř naplněna. ✅ Z tohoto důvodu se co nejrychleji zaregistrujte na www.ballerisimo.webnode.cz ⭐️ Přijímáme nováčky, i pokročilé mažoretky od 3 do ? let. V našem oddíle poskytujeme jako v jediném oddíle v okolí široký taneční přehled - základy baletu, gymnastiky a tanečních technik, práce s hůlkou i s třásněmi. Trenérský tým je složen nejen z trenérek, které mají na svém kontě mnoho titulů z Mistrovství ČR, Evropy, Světa, ale i z profesionální baletky, nebo třeba trenérky a rozhodčí gymnastiky. Letos máme na svém kontě 146 medailových umístění, mnoho titulů, jako Vicemistryně světa, Vicemistryně a II. Vicemistryně Evropy, II. Vicemistryně ČR, nebo třeba několikanásobné Vítězky MČR mažoretek. Těšíme se na naše nováčky 4.9. v 16:00 v tělocvičně ZŠ dr. M. Tyrše v Hlučíně!!!

> Otevírací doba

vice na www.ballerisimo.webnode.cz

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Hlučín
Ulice: tělocvična ZŠ dr. M. Tyrše

> Komentáře