Českomoravská lyžařská a snowboardová škola | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Českomoravská lyžařská a snowboardová škola

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Přijímáme děti od čtyř let a výše. Systémem výuky je celoroční suchá příprava v tělocvičnách, letní i zimní soustředění a tréninky na sněhu. Výuku vedou zkušení trenéři a instruktoři. V oblasti suché přípravy úzce spolupracujeme s Pedagogickou fakultou Ostravské Univerzity, katedrou studií lidského pohybu. Výuka lyžování a snowboardingu na našich školách je zaměřena na základní lyžování tak, aby děti dokonale zvládly techniku lyžování a snowboardingu. Pro pokročilé děti organizujeme také přípravu závodního lyžování, včetně účasti na závodech. Naše školy jsou členy Svazu Lyžařů České Republiky, úseku základního lyžování, a přebírají metodiku výuky svazu a metodiku MŠMT ČR. Českomoravská lyžařská a snowboardová škola Karviná je akreditačním zařízením Ministerstva školství ČR pro výuku „Instruktor školního lyžování” a „Cvičitel lyžování". Trénkinky v tělocvičnách probíhají dvakrát týdně v délce 1 hodiny. Účast v klubu nabízíme rovněž dětem, které již mají jiné pohybové aktivity a chtěly by se také naučit lyžovat či snowboardovat. Lyžařská sezóna pro nás začíná již v říjnu. Na podzim a v jarních měsícíh většinou trénujeme na ledovci. V zimě, při úterních i sobotních trénincích a o prodloužených víkendových soustředěních, zase lyžujeme na českých horách. Dětem se věnujeme i v létě na jednom soustředění u moře a druhém v Jeseníkách. Za sezónu se tak mohou malí lyžaři zúčastnit až 9 zimních a 2 letních soustředění + výuky v týdnu.

> Otevírací doba

vice info na http://www.cmls.cz/

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bohumín - Pudlov
Ulice: Opavská 77
Telefon: 606 025 021
E-mail: [email protected]

> Komentáře