Stanice přírodovědců - CPD U Krokouše | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stanice přírodovědců - CPD U Krokouše

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Činnost centra je zaměřena na všestranný rozvoj dětí – jejich motorických dovedností, samostatnosti, estetického cítění a spolupráce s vrstevníky. Program centra je členěn do bloků, které zahrnují – hudební, výtvarnou a pohybovou výchovu, volnou hru a vycházky do zahrady a okolí Stanice přírodovědců. Veškeré činnosti centra jsou uzpůsobeny schopnostem a věku dětí a vycházejí z RVP pro mateřské školy. Maximální počet dětí v CPD je 18. Podmínky přijetí do CPD: dovršený věk 3 let, případně 3. narozeniny v měsíci nástupu do CPD samostatnost v oblékání a jídle (děti by měly mít boty na suchý zip, aby si je mohly nazouvat samy) zvládnuté hygienické návyky Program: 07.30–09.00 scházíme se, volná hra, individuální činnost 09.00–10.00 úklid hraček, cvičení, výtvarka, hlavní činnost 10.00–10.45 hygiena, svačina 10.45–12.00 oblékání se na ven, pobyt venku 12.00–12.30 oběd 12.30–13.00 hry, individuální činnost, vyzvedávání dětí Firma "Nejlepší narozeniny" pořádá u nás na Stanici přírodovědců originální narozeninové oslavy pro děti spojené s prohlídkou terárií, skleníků, projížďkou na ponících a pohlazením drobných hlodavců, králíků a hada.

> Otevírací doba

Po-Pá 7:00-13:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Drtinova 1
Telefon: 777 706 635
E-mail: [email protected]

> Komentáře