Baníkovská fotbalová školička | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Baníkovská fotbalová školička

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Fotbalová školička Naše aktivity směrem k dětem v nejmladších kategoriích mají dvě roviny. Nejmladší přípravkou, či spíše předpřípravkou je kategorie U7. V této kategorie postupně začínáme s cíleným rozvojem fotbalových dovedností. Máme však i kategorii U6, kterou nazýváme fotbalovou školičkou. Školičku může kdokoliv ze zájemců v příslušném věku kdykoliv navštívit, a to na ZŠ J. Šoupala. Cíl, záměr: Přirozenou potřebou dětí je hra. Naším cílem a záměrem je motivovat, posilovat a přispět k zájmu dětí o pohybové a sportovní aktivity. Prostřednictvím her posilovat sebevědomí, samostatnost, tvořivost a vzájemný respekt u dětí. Pro koho? Pohybové hry a zábavná cvičení pro kluky ročníků narození 2012, 2013, 2014 Jak? V pohybových hrách a zábavných cvičeních s trenéry Baníku Ostrava. Co přinášíme? Formou her, soutěží a zábavných cvičení dětem vedeme všeobecnou průpravu pro jakoukoli pohybovou činnost nebo sport. Vzrušující, profesionálně připravené zábavné hry a cvičení, radost a skvělé zážitky pro děti, péči profesionálních trenérů Baníku Ostrava. K čemu u nás děti vedeme: Pomáháme dětem rozvíjet pohybovou všestrannost Učíme základům pohybových dovedností a míčových sportů vedeme děti k samostatnému přemýšlení a rozhodování K čemu inspirujeme rodiče: Jak dané dovednosti rozvíjet doma Jak motivovat děti k pohybu a pohybovým činnostem Jak více rozumět pohybovému i emočnímu vývoji svých dětí Motivovat rodiče, jak si s dětmi hrát. Vybavení: Vlastní pomůcky a vybavení (míče, tyče, obruče, rozlišovací trika, koordinační pomůcky, atd.) Kde a kdy? ZŠ J. Šoupala. Každé úterý a čtvrtek od 17:30 do 18:30 (sraz na trénink 15 minut před jeho zahájením) Cena: Zdarma!

> Otevírací doba

17:30 - 18:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: ZŠ J.Šoupala
Telefon: 731 133 614
E-mail: [email protected]

> Komentáře