Naučná stezka - Babí lom | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka - Babí lom

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Při pobytu na jižní Moravě si s dětmi dopřejte příjemnou procházku po naučné stezce Babí lom, která je připravena speciálně pro rodiny s dětmi. Vyrazit na ni můžete pěšky i ji zdolat na kole, a to díky její nenáročnosti i s těmi nejmenšími. Stezka je dlouhá zhruba 2 kilometry. Stezkou vás provede mravenec Lesík a prostřednictvím deseti informačních tabulí vás hravou a vtipnou formou seznámí se zajímavostmi z prostředí Brněnských lesů. Každé stanoviště hlídá veliká dřevěná socha zvířete, která byla vyřezána z jednoho kusu kmene motorovou pilou od umělce z Jeseníků. Na cestě života stromu se děti zabaví nejen hrami v přírodě, ale také si užijí spoustu zábavy na čtyřech dětských hřištích, na která cestou narazíte. Potěší vás i nově vybudovaný lesní altánek, ve kterém si vychutnáte svačinku na posilněnou. Příjemnou procházku si můžete ještě o kus prodloužit výletem k rozhledně Babí lom, ze které je za dobré viditelnosti vidět až na vrcholky Alp.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Lelekovice
Ulice: lesy mezi Lelekovicemi a Vranovem u Brna, pod rozhlednou Babí lo

> Komentáře