Herní krajina Pecka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Herní krajina Pecka

Foto: P. Vrágová

> Fotogalerie

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Krkonoše v létě jsou vždy bezva, ale herní krajina Pecka na Portáškách je fakt pecka! Herní krajina Pecka - unikátní soubor soch a objektů na motivy krkonošské zvířeny, lanových stezek a prolézaček. Herní krajina Pecka je unikátem, který v Česku nemá obdoby. Na rozdíl od unifikovaných dětských hřišť, má tady každý objekt svou originální podobu. Byla vytvořena pro aktivní děti a rodiče. Najdete zde například 15 metrů dlouhou dřevěnou sochu rysa, jehož chřtánem se prochází, nebo 9 metrů vysoké paroží jelena, sloužící jako vyhlídka, která se promění v tobogán. Naučná stezka v pětimetrové výšce pod korunami stromů provede návštěvníky několika hnízdy. Mezi stromy je možné si pohrát mezi obřími mravenci. Jako prolézačka slouží také 9 metrů dlouhá zmije, nebo obří vřetenovka. K herní krajině Pecka je možné se dostat z Velké Úpy sedačkovou lanovkou Portášky, nebo pěšky od Spáleného Mlýna po modré turistické značce přes Boudu Jana a dále po žluté na Portášky. Délka cesty 10 km Jak vyrazit Pěšky, Na kole, Běžky, Autem Obtížnost Střední

> Otevírací doba

dle počasí

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Pecka - Velká Úpa
Ulice: herní krajina Pecka u Portášek
Telefon: 499 891 112
E-mail: [email protected]

> Komentáře