Národní hřebčín Kladruby nad Labem s Mošnicí - perla oblasti Pardubicko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Národní hřebčín Kladruby nad Labem s Mošnicí - perla oblasti Pardubicko

Foto: TIC Pce

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Národní hřebčín Kladruby nad Labem je po právu perlou naší oblasti Pardubicko. Dnes vás však pozveme na jiné krásné místo, a to do parku, který se nachází nedaleko a říká se mu Mošnice nebo také V Mošnici. Už vice jako 100 let slouží jako místo pro vyjížďky na koních z nedalekého hřebčína. Pokud zrovna nejezdíte na koni, nevadí. Park s mohutnými majestátními stromy si totiž můžete projít také pěšky a užít si tak jedinečnou vycházku. Od hlavní silnice se vydejte pěšky alejí lemovanou duby. Čeká na vás krajina otevřených luk, majestátních stromů i vzácných druhů živočichů. Informační tabule vám ukáží dobové i novější fotografie a vysvětlí původ jména parku. Pokud budete mít štěstí, výhled do krajiny vám zpestří pasoucí se starokladrubští bělouši, kteří jsou tady doma. Pokud hledáte klid, pohodu a relax, pak je park Mošnice to pravé místo pro vás!

> Otevírací doba

dle počasí

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Mošnice - Kladruby nad Labem
Ulice: park
Telefon: 466 736 530

> Komentáře