Spolek DaR - Montessori klub Příbram | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Spolek DaR - Montessori klub Příbram

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Montessori klub pro děti od 18 měsíců do 3 let Batolata začínají navštěvovat klub obvykle s jedním z rodičů. Je pro ně připraveno mnoho pomůcek z praktického života a smyslové výchovy jako vhazování, třídění, otevírání krabiček, zatloukání, přelévání, přesýpání, lžičkování, párování nebo smyslové košíčky. Prostředí je připraveno tak, aby děti na všechno dosáhly a mohly si svobodně vybírat, s čím chtějí pracovat. Děti mají možnost smysluplně pracovat s drobnými předměty, s křehkými předměty jako jsou např. skleněné džbánky a s vodou. Někdy je to úplně poprvé, co mají možnost něco takového zažít. Prostředí je připraveno tak, aby se děti mohly plnohodnotně podílet na péči o něj. Děti jsou vedeny k tomu, aby po sobě uklízely a ony se do těchto činností pouštějí s nadšením. Samozřejmostí je souprava na uklízení, nízká kuchyňská linka s mycím centrem nebo třeba pomůcky k péči o rostliny. Jak se všemi těmito pomůckami pracovat si povíme na úvodním setkání. Až do konce prázdnin se klub nachází na adrese Husova 257!

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Příbram
Ulice: Cihlářská 107
Telefon: 778 535 927
E-mail: [email protected]

> Komentáře