Dětský klub V Lese | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský klub V Lese

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Kdo jsme? Lesní klub pro děti od 3-6 let s celoročním provozem. Zázemím klubu V lese je dřevěná nově zrekonstruovaná chatka v krásném přírodním prostředí Lotharova vrchu, která bude dale fungovat jako meditační, tvořivý a odpočinkový prostor pro Vás. Nacházíme se v nádherném přírodním prostředí lesů a luk na Lotharově vrchu nad Krásným Studencem v Děčíně. Vytváříme dětem prostor bez zdí a plotů, kde si mohou volně hrát, učit se respektovat nejen sebe, ale i své okolí. O děti pečuje kvalifikovaný pedagog. Co je naším cílem? Umožnit dětem každodenní pobyt v přírodě za každého počasí. Učení spontánní hrou, prožitkem, přímým kontaktem s přírodou, radost z objevování a tvoření v lese, na louce, u potůčku, na kopci… Umožnit dětem využít svou energii při volném pohybu v přírodě… Vytvářet aktivní prostor pro děti a jejich rodiče. Dítě venku posiluje svou přirozenou imunitu a zdraví. Co plánujeme? Letní příměstské tábory pro školáky. Společné setkávání maminek s dětmi na mateřské. Jak fungujeme? Vybavení dítěte Vhodné oblečení -­ nejlépe vrstvené, nutné pořídit nepromokavou soupravu a pevnou nepromokavou obuv + náhradní oblečení (ponožky, tepláky apod.). Batůžek – (nepromokavý) s jídlem (ve svačinové krabičce, bez zbytečných obalů, vyvarovat se sladkostí) a pitím (v netekoucí lahvičce, v zimně malou termosku), papírové kapesníčky Stravování Dítě si nosí z domova na celý den­ svačinku, oběd (ve vhodném obalu – v chatičce možno ohřát), svačinku na odpoledne Hygiena Voda k umytí je vždy k dispozici, i s možností ohřátí; dbáme na umytí rukou před jídlem Toaleta – nový ,,suchý záchod“

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Telefon: 774 577 007
E-mail: [email protected]

> Komentáře